Skip Navigation Links
Strona
główna
Firma
Aktualności
Produkty
RODO
Kontakty
UE
Dotacje
Wyprzedaż!!!
Zaloguj
Ogólnopolski Program Promocyjny "Doceń polskie" !!!
2014-11-27 08:00:43


Racibórz, 05.11.2014 r.Wielki sukces Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie! Wyrób z oferty tego warszawskiego przedsiębiorstwa został wyróżniony przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Patronem honorowym programu promującego polską żywność najwyższej jakości jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Decyzja o przyznaniu prestiżowych certyfikatów zapadła podczas audytu, który odbył się 22 października w Krakowie.

Warszawski wyrób doceniony przez ekspertów ogólnopolskiego programu promującego polską żywność

 

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie to jeden z laureatów październikowej certyfikacji żywności, która została zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Certyfikatem programu, potwierdzającym wysoką jakość żywności, wyróżniono wyrób warszawskiej firmy: wódkę Victory 40%. Uzyskała certyfikat „Doceń polskie”.

- Zasady wyróżniania artykułów spożywczych certyfikatami „Doceń polskie” są bardzo przejrzyste. Laureatami programu nie są przypadkowe firmy, lecz producenci, których wyroby naprawdę zasługują na uznanie. Certyfikat to wartościowa wskazówka dla konsumentów szukających bardzo dobrej, polskiej żywności – podkreśla Marek Bielski, organizator programu „Doceń polskie”.


Certyfikaty „Doceń polskie” nie są nadawane automatycznie - nagradza się nimi tylko te artykuły, które podczas audytu zostaną pozytywnie ocenione przez grono doświadczonych specjalistów z branży spożywczej. Członkowie Loży Ekspertów, czyli jury programu, sprawdzają każdy artykuł spożywczy z osobna i przyznają mu punkty za smak i wygląd. Noty wystawiane są także za stosunek jakości wyrobu do jego ceny. Każdy ekspert dysponuje ocenami w skali 1-10. Na podstawie liczby uzyskanych punktów podejmowana jest decyzja o przyznaniu certyfikatu „Doceń polskie”.  Cenne godło nadawane jest tylko tym artykułom, które otrzymają od ekspertów minimum 7,5 pkt., żywność z maksymalnymi ocenami zdobywa również tytuł TOP PRODUKT.


Honorowym patronem programem „Doceń polskie” jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.  Przedstawiciel resortu rolnictwa jest zaś jednym z jurorów oceniających żywność. W Loży zasiadają wyłącznie osoby z długoletnim stażem pracy w branży spożywczej. Przewodniczącym grona jest Mirek Drewniak, mistrz kuchni, współzałożyciel i członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni.
Certyfikaty programu są nadawane na dwa lata. Po upływie tego okresu producent, który nadal chce korzystać z godła promocyjnego, jest zobowiązany dostarczyć wyrób do powtórnej oceny. Pozwala to sprawdzić, czy firma (pomimo upływu czasu) zachowuje jakość godną wyróżnienia.


Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.docenpolskie.pl i na blogu, pod adresem: http://blog.docenpolskie.pl.

* * *
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”
www.docenpolskie.pl
www.blog.docenpolskie.pl

Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmuje się piątka specjalistów zawodowo związana z żywnością i technologią żywienia, która tworzy Lożę Ekspertów. Zasiada w niej m.in. reprezentant Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także członkowie Fundacji Klubu Szefów Kuchni.
Twórca programu „Doceń polskie” jest  także organizatorem projektu BlogerChef (blogerchef.pl) – innowacyjnego przedsięwzięcia skierowanego do blogerów kulinarnych. Celem projektu jest propagowanie wspólnego gotowania wśród pasjonatów kuchni, którzy swoją wiedzą i przepisami dzielą się w Internecie. Dzięki ogólnopolskiemu konkursowi, warsztatom i pokazom kulinarnym, blogerzy mają okazję do spotkań, poznawania nowych miejsc i produktów, wymiany doświadczeń, nauki oraz dobrej zabawy.

* * *

KONTAKT:
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”
www.docenpolskie.pl

Wiadomości

Ogólnopolski Program Promocyjny "Doceń polskie" !!!
Racibórz, 05.11.2014 r.Wielki sukces Przedsiębiorstwa Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie! Wyrób z oferty tego ...
XVI MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES-ŻYWNOŚĆ- MEDYCYNA RZESZÓW 2013
     Z dniem 18 października 2013 r. upłynął ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń produktów do ...
PPS POLMOS w Warszawie S.A.
"W tym roku minie 20 lat, gdy z naszej taśmy produkcyjnej zeszła pierwsza butelka wódki. A wydaje się ...
Kolejny powrót do Kraju Kwitnącej Wiśni ...
      Japonia, kraj kwitnącej wiśni, kraj wspaniałych gościnnych ludzi, kraj potrafiący ...
Kluczem do sukcesu jest wyrazista strategia
Rozmowa z Janem Wachnikiem, Prezesem Zarządu PPS “Polmos” w Warszawie S.A. Proszę opowiedzieć o polityce ...
Nowości w naszej ofercie
  HAKUTSURU JUNMAI SAKE  ...
Afrodyzjak na dzień kobiet
     W tym roku pożegnanie karnawału stalowowolscy sportowcy uczcili wesołą zabawą, przy ...
Naszym priorytetem jest jakość
Rozmowa z Grażyną Opalińską, Dyrektorem Wytwórni Wódek w Stalowej Woli.    W tym roku ...
Szansą dla branży są nowe rynki zbytu
Rozmowa z Janem Wachnikiem, Prezesem Zarządu PPS “Polmos” w Warszawie S.A. Jak niedawna nowelizacja ...
Polmos stawia na jakość
     Wódka lub SPIRYTUS REKTYFIKOWANY ze stalowowolskiej Wytwórni Wódek ...
Spirytus Rektyfikowany Victory Vodka XXI Excellent Miodowa Wędkarska Sandomierska Husarska Zbożowa Mieszana Wyborna
C) 1993-2010,Polmos Warszawa Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego "Polmos" w Warszawie S.A.
ul. Szkolna 2/4, 00-006 Warszawa, Tel/Fax: +48 22 826 61 05, email: polmos@polmoswarszawa.pl
S±d Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy nr KRS 000090490, Kapitał zakładowy 900 000,00 zł: 017474650